Naše vína

 • PŘÍVLASTKOVÁ VÍNA

  PŘÍVLASTKOVÁ VÍNA

  V naší řadě Grand collection najdete odrůdová jakostní vína s přívlastkem. Jde převážně o pozdní sběry, vína VOC Modré hory nebo vína takzvaně butiková, která byla vyrobena jen v malém množství. Při výrobě těchto vín používáme hrozny, které byly ve vinici redukovány a dozráli do vyšších sladů. Vína se vyznačují výrazným odrůdovým charakterem. Mezi vlajkové lodě této řady jednoznačně patří Sauvignon, Rulandské šedé a Frankovka.

  E-SHOP
 • MORAVSKÁ ZEMSKÁ VÍNA

  MORAVSKÁ ZEMSKÁ VÍNA

  V této řadě vín nabízíme moravská zemská vína. Díky širokému spektru vysazených odrůd, ve vlastních vinicích, máme velkou nabídku bílých, červených i růžových vín, suchých i se zbytkovým cukrem.

  E-SHOP
 • SPECIÁLNÍ VÍNA

  SPECIÁLNÍ VÍNA

  Pod speciální vína jsme zařadili naše frizzante, sekt a nově i 100% hroznový, nealkoholický mošt. Frizzante je převážně letní víno, vhodné i ke střikům a patří k těm oblíbenějším u našich zákazníků. Každoročně připravujeme tři varianty, bílé polosladké, bílé polosuché a růžové. Sekt je taková naše malá radost, pokus o pěstitelský sekt francouzského rukopisu.

  A protože k nám občas zavítají i děti nebo degustující skupinu doprovází řidič, uvedli jsme na trh 100% hroznový nealkoholický naperlený mošt.

  E-SHOP

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací