Svatomartinská vína ročníku 2023

dne: 24. 10. 2023

Můžete se těšit na první vína ročníku 2023. I letos pro vás máme šest odrůd Svatomartinských vín, Müller Thurgau, Muškát moravský, Veltlínské červené rané, Zweigeltrebe klaret, Svatovavřinecké rosé a Modrý Portugal. Naše svatomartinská si můžete objednat na https://eshop.mitoma.cz/shop/svatomartinska-vina .

V letošním roce rada Vinařského fondu rozhodla o úpravě podmínek poskytování licence značky Svatomartinské. V letošním roce bude povoleno prodávat Svatomartinská vína koncovému spotřebiteli prostřednictvím elektronických prostředků (internetového obchodu) už od čtvrtka 9. 11. Součástí takového prodeje ale musí být informace, že Svatomartinské víno je určeno ke konzumaci nejdříve 11. 11. 2023.

Objednaná vína tedy doručíme 10.11. a Vás zdvořile žádáme o dodržení pravidel a otevření lahví nejdříve 11.11. v 11 hodin.

Ať vám chutná!

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací